Üyelik Girişi
VOLVO İŞ MAKİNALARI VE YEDEK PARÇA TEMİNİ
Volvo otomotiv, çekici, kamyon (truck), iş makineleri, deniz motoru ve endüstriyel motorlar konusunda üretim yapan dünya çapında kendini ispatlamış bir markadır. Volvo iş makineleri hayatımıza o kadar çok girmiştir ki bunu tahmin etmek çok güç. İş makineleri olmadan insan için güç olan işleri yapmak mümkün değildir. İnsan gücü ile yapılamayacak işlerin hem zaman ve hem çok külfetli olması nedeniyle iş makinelerinden yararlanmak kaçınılmazdır. Yolların yapımı, bir binanın yıkımı ve hafriyatının taşınması, bir temelin kazılması, çok derin yerlerden malzemelerin çıkartılması işte bu tip işler için yani insan gücü ile yapılması zor işler için iş makinelerinden faydalanmadan yapmamız mümkün değildir. Volvo iş makinelerinin çeşitliliği zor işlerin üstesinden gelmemiz konusunda bizim her zaman yanımızdadır.
Volvo damperli kamyonlar hafriyat kamyonunu olarak sektörde liderdir. Volvo hafriyat kamyonları çok güçlü, emniyetli ve güvenilir damperli kamyonlardır. Volvo kamyonları güçlü aktarma organları tamamen Volvo tarafından kendi üretim fabrikalarında,  motordan şanzımana, akslara kadar tek vücut olarak çalışmak üzere tasarlanmış ve üretilmektedir.
Volvo boru döşeyiciler ekskavatör şasisi üzerine oturtmak gibi basit ama parlak bir fikir üzerine durularak üretilmişlerdir.  Ortaya çıkan makineler sınıfının en iyisi denge, manevra kabiliyeti ve güvenilirlik sunar. Ekskavatör bazlı tasarımın sağladığı 360°'lik dönüş kapasitesi, boru döşeme işlemlerinde eşi görülmemiş bir esneklik sağlar.
 
Ekskavatör, toprak işlerinde kullanılan bir iş makinesidir. Güç aktarımına göre zincirli ya da hidrolik olabilirler. Küçük kanal açma işinden büyük maden ocaklarının kazılmasına kadar değişik büyüklüklerde ve güçlükteki işlerde kullanılması için üretilmişlerdir. Zemin ve kazı durumuna göre paletli ya da lastik tekerlekli olanları tercih edilir. Kazının yanı sıra kesme, yükleme ve kaldırma işlerinde kullanılırlar.
Volvo asfalt yol yapımında asfalt döşeyiciler müthiş is çıkartırlar. Volvo asfalt sericiler, asfalt sermenin ince bilimini anlayan kişiler tarafından tasarlanıp üretilmiştir. Döşenen asfaltı ise isteğe göre sunulan patentli çift damperli asfalt serici tabla ile en kompakt, pürüzsüz ve hatta mat yüzey şeklinde serilir bu da silindir uygulamasına ihtiyacı önemli oranda azaltır. 
Volvo kusursuz yuvarlaklığa sahip şekilde üretilmiş silindirler, kenar izi bırakmayan pürüzsüz yüzeylere sahiptir. Volvo asfalt silindirleri yüksek frekanslar kullanarak daha az geçişle derin sıkıştırma elde eder.
Volvo greyderler yol açama, kar kürüme yol onarım işlerinde vazgeçilmesi zor bir iş makinesidir. Volvo güçlü motoru ile çelik bucakları ile önüne gelen pürüzleri çok kolay ve pürüzsüz bir şekilde üstesinden gelir.
Volvo yüksek menzilli yıkım makineleri binaları, köprüleri ve diğer yapıları yıkımı için ağır iş makineleri gerekir. Yıkım işi güç ve kontrolle ilgilidir. Volvo'nun Ultra Yüksek Menzilli (HR) Ekskavatörleri 21-32 metrelik bomlara, yıkım muhafazasına, yüksek görüşlü kabinlere ve pürüzsüz, güven veren hidrolik sistemlerine sahiptir. 2 ila 3,5 tonluk ataşmanlarla donatılmış bu makineler, yıkımda karşılaşılan güçlükleri en aza indirir.
Volvo yükleyiciler ise ergonomik tasarımı ile konforlu kabini, aynı anda birden fazla işleve imkân sunarken hızlı çevrim süreleri ve duyarlı hidrolik sistemi ve üstün gücü, yüksek performansı ile rakipsiz bir makinadır.
Yukarda bahsettiğimiz iş makineleri bizim hayatımızda ve her daim görebileceğimiz makilerdendir. İş makineleri, mutlaka bir şekilde arıza da yapabilirler. Yedek parçaya ihtiyaç duyabilirler. Firmamız da ise Volvo’ nun arızalanması durumunda, yedek parça ihtiyacında, motor aksamı veya diğer aksamlarının, orijinal yedek parçalarının temini mümkündür. Volvo iş makinelerinin yedek parça ihtiyacı olduğunda firmamızla irtibata geçilmesi halinde her türlü yedek parça temin edilir.  

Volvo iş makinası yedekparçaları

Volvo iş makina Ankara

Volvo iş makina Türkiye

Volvo iş makinası

Volvo iş makinası yedekparça ankara 
  
3262 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNLARI

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam86
Toplam Ziyaret2217712