Üyelik Girişi
CATERPILLAR İŞ MAKİNALARI ve PARÇA YEDEKLERİ TEMİNİ

İş makineleri hayatımıza o kadar çok yer etmiştir ki bunu tahmin bile edemeyiz. Bir düşünelim bakalım onlarsız bir iş yapmamamız mümkün mü? Pek mümkün görünmüyor. Bir çukur kazılması, yolların düzeltilmesi veya bir toprak yığının bir yerden bir yere taşınması gerekse, bunu insan gücü ile yapmak mümkün ama hem zaman hem çok külfetli olacaktır. İşte bu tip işler için yani insan gücü ile yapılması zor işler için iş makinelerinden faydalanırız. İş makinelerinin başında da öncü bir marka Caterpillar gelir. Caterpillar iş makinelerinin ürün gamında çok çeşitli iş makineleri vardır. Birkaç tanesini sayacak olursak, arazi kamyonları, asfalt döşeyiciler, deliciler, dozerler, silindirler, kepçeler, soğuk frezeleri, yükleyiciler, greyderler ve birçok iş makinelerini sayabiliriz.

Asfalt yol yapımında asfalt döşeyiciler müthiş is çıkartırlar. Asfalt makineleri bir sırada 1,5 metre ile 6 metreye kadar sıcak asfaltı yere döşeyebilir. Bu şekilde 6 metrelik asfalttı insan gücü ile yapmak çok zor. Caterpillar’ in iş makinasının performansı gerçekten inanılır gibi değildir. Döşenen asfaltı ise titreşimli Caterpillar silindirler ile on bin kiloluk silindir blokların ezmesi ile asfaltlanma işlemi nihayete erer. Sonuç mükemmeldir.  

Greyderler ise yol açama, kar kürüme yol onarım işlerinde vazgeçilmesi zor bir iş makinesidir. Caterpillar greyderleri ise 3 ile 7 metre bıçak genişliğine sahip iş makineleridir. Bu makinelerin kullanım olanakları çok geniş ve güzeldir. Eğimli dar ve geniş mekânlarda, yollarda performansı müthiştir. Güçlü motoru ile çelik bucakları ile önüne gelen pürüzleri çok kolay ve pürüzsüz bir şekilde üstesinden gelir.  

Caterpillar kepçeler inşaat sektöründe, inanılmaz işler çıkartır. İnşaat başlamadan, inşaat alanını kepçeler ile temeli kazılıp freze edilir. İnşaatların temellerin kazılma işlemin derin olması sebebiyle, çıkartılan toprağın yukarı atılması çok zordur. Caterpillar kepçe ile bu çok kolay olur. Sınıfının en yüksek üretim kapasitesine sahip Caterpillar her zaman bir adım öndedirYakıt verimliliğini her zaman en üst seviyede tutan Caterpillar yüksek performans ve verimli yakıt ekonomisi çok iyidir. Mükemmel yönetme kolu (joystick) kumanda kabiliyeti, yüksek kaldırma kapasitesi, kolay bakım ve daha konforlu operatör kabini işlerini en kolay yapmanıza yardımcı olacaktır. 

Caterpillar yükleyiciler ise Ergonomik tasarımı ile konforlu kabini, aynı anda birden fazla işleve imkân sunarken hızlı çevrim süreleri ve duyarlı hidrolik sistemi ve üstün gücü, yüksek performansı ile rakipsiz bir makinadır. 

Caterpillar paletli dozer en zorlu çalışma koşullarında bile dayanıklı olması için tasarlandı. Caterpillar güçlü motoru ile birçok zor işin üstesinden gelmeyi başarmıştır. Bozuk arazilerin düzleştirmesinde performans ve gücün farkına varabilirsiniz. 

Yukarda bahsettiğimiz iş makineleri bizim hayatımızda ve her daim görebileceğimiz makilerdendir. Bunun yanında hiç görmediğimiz iş makineleri de vardır. Boru döşeyiciler, arazi kamyonları, belden kırmalı yüksek kapasiteli kamyonlar, halatlı kepçeler bunlardan birkaçıdır. Boru döşeyicileri her daim hayatımızda göremeyiz. Bu makineler büyük projelerde kullanılır. Belden kırmalı ve arazi kamyonları ise büyük inşaat işlerinde, baraj yapımı, tünel yapımı gibi işlerde kullanılır. Halatlı kepçeler ise su altından torak çıkarma işinde kullanılır.  

Bu tür iş makineleri çalışan aletler, mutlaka bir şekilde arıza da yapabilir. Yedek parçalarında kırılma, deforme veya bozulma olabilir. Firmamız da ise Caterpillar’ ın arızalanması durumunda, yedek parça ihtiyacında, motor aksamı veya diğer aksamlarının, orijinal yedek parçalarının temini mümkündür. Caterpiller iş makinenizin yedek parça ihtiyacı olduğunda firmamızla irtibata geçilmesi halinde her türlü yedek parça temin edilir.   caterpillar yedek parça ostim

caterpillar iş makinası yedekparçaları

caterpillar iş makina Ankara

caterpillar iş makina Türkiye

caterpillar iş makinası

caterpillar iş makinası yedekparça ankara
  
3456 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNLARI

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam77
Toplam Ziyaret2217703